Hlavná stránka

OBCHODNÝ REGISTER
NA INTERNETE


Microsoft
ditec
Hewlett-Packard

Výpis z Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I
Tento výpis má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony !

Oddiel:  Sa Vložka číslo:  482/B

Obchodné meno: 
Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s.
  (od: 01.10.1992)
Sídlo: 
Ivanská cesta 22
Bratislava 821 04
  (od: 12.07.2005)
Ivánska cesta 22
Bratislava 821 04
  (od: 16.06.2005 do: 11.07.2005)
Bazová 6
Bratislava 824 74
  (od: 14.11.1996 do: 15.06.2005)
Bazová 6
Bratislava 821 08
  (od: 01.10.1992 do: 13.11.1996)
IČO: 
00 681 300
  (od: 01.10.1992)
Deň zápisu: 
01.10.1992
  (od: 01.10.1992)
Právna forma: 
Akciová spoločnosť
  (od: 01.10.1992)
Predmet činnosti: 
činnosť organizačných a ekonomických poradcov
  (od: 20.03.1995)
opravy motorových vozidiel, poľnohospodárskych strojov a karosérií
  (od: 20.03.1995)
investorsko-inžinierska činnosť
  (od: 20.03.1995)
prenájom hnuteľného majetku
  (od: 20.03.1995)
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  (od: 20.03.1995)
kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti
  (od: 20.03.1995)
poskytovanie služieb v oblasti záhradníctva a údržby zelene v rozsahu voľnej živnosti
  (od: 20.03.1995)
verejná cestná nákladná doprava
  (od: 20.03.1995)
čistiace a upratovacie práce v rozsahu voľnej živnosti /okrem deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie/
  (od: 07.02.1996)
elektroenergetika - výroba elektriny, dodávka elektriny, distribúcia elektriny
  (od: 21.04.2006)
výroba tepla, rozvod tepla
  (od: 21.04.2006)
nakladanie s odpadmi - odvoz odpadu zo špeciálnych zberných nádob zbernými vozidlami a zneškodňovanie odpadu v Spaľovni odpadu
  (od: 17.03.2012)
nakladanie s nebezpečným odpadom
  (od: 17.03.2012)
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  (od: 17.03.2012)
pestovanie a dopestovanie rastlín vrátane ich nákupu a predaja
  (od: 07.02.1996 do: 16.03.2012)
nakladanie s odpadmi - odvoz odpadu zo špeciálnych zberných nádob zbernými vozidlami a zneškodňovanie odpadu v mestkej Spaľovni
  (od: 01.10.1992 do: 16.03.2012)
nákup a predaj jedov a žieravín vo veľkoobchode, s výnimkou jedov zvlášť nebezpečných
  (od: 20.03.1995 do: 16.03.2012)
hubenie škodlivých rastlín a mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov jedmi, okrem deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie
  (od: 20.03.1995 do: 16.03.2012)
Štatutárny orgán: 
predstavenstvo
  (od: 12.02.2004)
predstavenstvo
  (od: 22.05.1995 do: 11.02.2004)
predstavenstvo
  (od: 27.12.1993 do: 21.05.1995)
predstavenstvo
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Mgr. Martina Czigányiková - člen
Dunajská 1065/12
Šamorín 931 01
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
Ing. Július Papán - podpredseda
329
Plavecké Podhradie 906 36
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
Ing. Rudolf Slezák - člen
Nejedlého 11
Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 02
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
RNDr. Branislav Cimerman - predseda
Lúčna 701/7
Veľký Biel
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
Ing. Tomáš Mikus - člen
Dudova 1
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 04
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
Ing. Roman Achimský
Nábr. M. R. Štefánika 2
Ružomberok 034 14
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 23.10.2009)
Ing. Roman Achimský
Nábr. M. R. Štefánika 2
Ružomberok 034 14
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 02.10.2009
  (od: 24.10.2009 do: 23.10.2009)
Ing. Roman Achimský - predseda
Nábr. M.R. Štefánika 2
Ružomberok 034 01
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ing. Roman Achimský - predseda
Nábr. M.R. Štefánika 2
Ružomberok 034 01
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Ing. Anton Beleš - člen
Hargašová 12
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ing. Mária Belovičová - člen
Riazanská 74
Bratislava
  (od: 27.12.1993 do: 06.02.1996)
Ing. Mária Belovičová - člen
Veternicová 15
Bratislava - Karlova Ves
Vznik funkcie: 31.01.2001 Skončenie funkcie: 09.04.2003
  (od: 07.02.1996 do: 11.02.2004)
Ing. Jana Crkoňová - člen
Hubeného 18
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Jana Crkoňová - člen
Hubeného 18
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Martin Čatloš - člen
Palkovičova 16
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 10.07.2012)
Ing. Martin Čatloš - člen
Palkovičova 16
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 05.06.2012
  (od: 11.07.2012 do: 10.07.2012)
Mgr. Mária Demeterová - predseda
Janotova 6
Bratislava
  (od: 22.05.1995 do: 06.02.1996)
Mgr. Mária Demeterová - predseda
Janotova 6
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 24.01.2002)
Ing. Peter Ďuračka - podpredseda
Ľanova 4
Bratislava
  (od: 22.05.1995 do: 06.02.1996)
Ing. Peter Ďuračka - podpredseda
Ľanova 4
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 05.08.1999)
Milan Gaál - člen
Tilgnerova 16
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Milan Gaál - predseda
Tilgnerova 16
Bratislava
  (od: 27.12.1993 do: 21.05.1995)
Blahomíra Hambálková - člen
Legionárska 1
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ing. Martin Hančák - člen
Marhuľová 22
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 06.11.2012
  (od: 13.12.2012 do: 20.11.2015)
Ing. Martin Hančák - člen
Marhuľová 22
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 06.11.2012 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Ing. Marek Hargaš - podpredseda
Toryská 34
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Marek Hargaš - podpredseda
Toryská 34
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Ján Havránek - člen
Jiskrova 4
Bratislava 831 04
Vznik funkcie: 31.01.2001 Skončenie funkcie: 09.04.2003
  (od: 06.08.1999 do: 11.02.2004)
PhDr. Štefan Holčík - člen
Čelakovského 3
Bratislava 811 03
Vznik funkcie: 09.04.2003
  (od: 12.02.2004 do: 25.05.2004)
PhDr. Štefan Holčík - člen
Čelakovského 3
Bratislava 811 03
Vznik funkcie: 09.04.2003 Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
PhDr. Štefan Holčík , CSc. - člen
Čelakovského 3
Bratislava 811 03
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
PhDr. Štefan Holčík , CSc. - člen
Čelakovského 3
Bratislava 811 03
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
PhDr. Stanislav Horváth - člen
Bárdošová 12
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ing. Ivan Iliš - člen
Liptovská 8
Bratislava
  (od: 27.12.1993 do: 06.02.1996)
Ing. Ivan Iliš - člen
Liptovská 8
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 05.08.1999)
Ing. Peter Juriga - člen predstavenstva
Palkovičova 9
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 26.02.1955
  (od: 24.10.2009 do: 10.03.2010)
Ing. Peter Juriga - člen predstavenstva
Palkovičova 9
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 02.10.2009
  (od: 11.03.2010 do: 27.07.2011)
Ing. Peter Juriga - člen predstavenstva
Palkovičova 9
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 02.10.2009 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Viera Kimerlingová - člen
Zadunajská 1
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Viera Kimerlingová - člen
Zadunajská 1
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Ján Králik , CSc. - predseda
Svätoplukova 12
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Ján Králik , CSc. - predseda
Svätoplukova 12
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Vladimír Kuchta - podpredseda
Markova 9
Bratislava 5 851 01
  (od: 25.01.2002 do: 25.05.2004)
Ing. Vladimír Kuchta - podpredseda
Markova 9
Bratislava 5 851 01
Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Vladimír Kuchta - člen
Markova 9
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Vladimír Kuchta - člen
Markova 9
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Martin Kuruc - podpredseda
Turčianská 44
Bratislava 821 09
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Martin Kuruc - podpredseda
Turčianská 44
Bratislava 821 09
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 20.10.2006
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Justína Lopušníková - člen
Budatínska 27
Bratislava
  (od: 22.05.1995 do: 06.02.1996)
Ing. Justína Lopušníková - člen
Budatínska 27
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 13.11.1996)
Ing. Justína Lopušníková - člen
Budatínska 27
Bratislava
  (od: 14.11.1996 do: 25.05.2004)
Ing. Justína Lopušníková - člen
Budatínska 27
Bratislava
Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Ivan Maďar - člen
Rajecká 36
Bratislava
  (od: 27.12.1993 do: 21.05.1995)
Ing. Ján Májek - člen
Fialkové údolie 47
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ľuboš Majer - podpredseda
Alžbetin Dvor 690
Miloslavov 900 42
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ľuboš Majer - podpredseda
Alžbetin Dvor 690
Miloslavov 900 42
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Róbert Majoroš - člen
203
Tupá 935 84
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Róbert Majoroš - člen
203
Tupá 935 84
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Ing. Ivan Medvecký - člen
Mesačná 12
Senec 903 01
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ing. Ivan Medvecký - člen
Mesačná 12
Senec 903 01
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Ing. Jarmila Melichárková - člen
Belehradská 13
Bratislava 831 04
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ing. Jarmila Melichárková - člen
Belehradská 13
Bratislava 831 04
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Jezef Michel - člen
Lubovnianska 10
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
JUDr. Valentín Mikuš - člen predstavenstva
Votrubova 8
Bratislava 821 09
Vznik funkcie: 02.10.2009
  (od: 14.05.2011 do: 27.07.2011)
JUDr. Valentín Mikuš - člen predstavenstva
Votrubova 8
Bratislava 821 09
Vznik funkcie: 02.10.2009 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Mgr. Valentín Mikuš - člen predstavenstva
Votrubova 8
Bratislava 821 09
Vznik funkcie: 02.10.2009
  (od: 24.10.2009 do: 13.05.2011)
Ing. Libor Pajdlhauser , CSc. - člen
Alstrova 24
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ing. Ivan Paulička - predseda
nám. Hraničiarov 2/a
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ing. Anna Pavlovičová - člen
Nám. SNP 16
Bratislava 811 06
Vznik funkcie: 09.04.2003
  (od: 12.02.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Anna Pavlovičová - člen
Nám. SNP 16
Bratislava 811 06
Vznik funkcie: 09.04.2003 Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Anna Pavlovičová - člen
Nám. SNP 16
Bratislava 811 06
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Anna Pavlovičová - člen
Nám. SNP 16
Bratislava 811 06
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Anna Pavlovičová - člen
Námestie SNP 16
Bratislava 811 06
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Anna Pavlovičová - člen
Námestie SNP 16
Bratislava 811 06
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Branislav Raninec - člen
Ondrejovova 1
Bratislava 821 03
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Branislav Raninec - člen
Ondrejovova 1
Bratislava 821 03
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Dušan Roman - člen
Grösslingova 41
Bratislava - Staré Mesto
  (od: 06.08.1999 do: 24.01.2002)
Ing. Peter Stach - predseda
Hrobákova 7
Bratislava 5 851 02
  (od: 25.01.2002 do: 25.05.2004)
Ing. Peter Stach - predseda
Hrobákova 7
Bratislava 5 851 02
Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Peter Stach - predseda
Hrobákova 7
Bratislava 851 02
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Peter Stach - predseda
Hrobákova 7
Bratislava 851 02
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Richard Sulík - člen
Kýčerského 2
Bratislava 811 05
Vznik funkcie: 01.07.2004
  (od: 04.08.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Richard Sulík - člen
Kýčerského 2
Bratislava 811 05
Vznik funkcie: 01.07.2004 Skončenie funkcie: 16.12.2006
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Milan Šajban - člen
Furdekova 9
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ing. Peter Šinály - člen
Karpatské námestie 13
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 23.10.2009)
Ing. Peter Šinály - člen
Karpatské námestie 13
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 02.10.2009
  (od: 24.10.2009 do: 23.10.2009)
Doc. Ing. Ladislav Štibrányi, CSc. - člen
Ľubinská 6
Bratislava
  (od: 22.05.1995 do: 06.02.1996)
Doc. Ing. Ladislav Štibrányi, CSc. - člen
Ľubinská 6
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 25.05.2004)
Doc. Ing. Ladislav Štibrányi, CSc. - člen
Ľubinská 6
Bratislava
Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Vladimír Švábík - člen
Iľjušinova 10
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ing. Vladimír Švábík - člen
Iľjušinova 10
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Ing. Stanislav Tokoš - člen
Cverglov rad 59
Bernolákovo
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Ing. Stanislav Vaňo - člen
Tilgnerova 16
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 21.05.1995)
Konanie menom spoločnosti: 
V mene spoločnosti konajú vždy dvaja členovia predstavenstva spoločne.
  (od: 17.03.2012)
Spoločnosť zastupujú a vždy za ňu podpisujú dvaja členovia predstavenstva. Podania do obchodného registra podpisujú všetci členovia predstavenstva. Podpis zastupujúcich a podpisujúcich osôb bude pripojený pri vytlačenom (odtlačok pečiatky) alebo napísanom obchodnom názve spoločnosti.
  (od: 12.02.2004 do: 16.03.2012)
Samostatne konať v mene spoločnosti sú oprávnený konať všetci členovia predstavenstva. Vo všetkých veciach zaväzujúcich spoločnosť sú oprávnený podpisovať najmenej dvaja členovia predstavenstva, pokiaľ právny predpis neustanovuje inak. Podpisovanie za spoločnosť sa vykoná tak, že k vytlačenému alebo napísanému menu spoločnosti, menám a funkciám podpisujúci pripoja svoj podpis.
  (od: 22.05.1995 do: 11.02.2004)
Gaál Milan-predseda Ing. Ivan Maďar-člen
  (od: 27.12.1993 do: 21.05.1995)
Ing. Ivan paulička - predseda Ing. Libor Pajdlhauser, CSc. - člen Ing. Ján Májek - člen
  (od: 01.10.1992 do: 26.12.1993)
Základné imanie: 
31 777 380 EUR Rozsah splatenia: 31 777 380 EUR
  (od: 24.01.2014)
8 354 780 EUR Rozsah splatenia: 8 354 780 EUR
  (od: 07.05.2009 do: 23.01.2014)
251 650 000 Sk Rozsah splatenia: 251 650 000 Sk
  (od: 12.02.2004 do: 06.05.2009)
251 650 000 Sk
  (od: 01.10.1992 do: 11.02.2004)
Akcie: 
Počet: 19143
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 1 660 EUR
  (od: 24.01.2014)
Počet: 5033
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 1 660 EUR
  (od: 07.05.2009 do: 23.01.2014)
Počet: 5033
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 50 000 Sk
  (od: 05.11.1999 do: 06.05.2009)
Počet: 4753
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 50 000 Sk
  (od: 01.10.1992 do: 04.11.1999)
Počet: 350
Druh: zamestnanecké
Menovitá hodnota: 40 000 Sk
  (od: 01.10.1992 do: 04.11.1999)
Akcionár: 
Hlavné mesto SR Bratislava
Primaciálne námestie 1
Bratislava 811 01
  (od: 12.02.2004)
Dozorná rada: 
JUDr. Ing. Martin Kuruc - predseda dozornej rady
Kosodrevinová 33
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 08.12.2015)
Ing. Iveta Hanulíková
Donnerova 9
Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 04
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
Ing. Radoslav Kasander
Jelšová 6
Chorvátsky Grob 900 25
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
PaedDr. Oliver Kríž - podpredseda dozornej rady
Jasovská 8
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 07
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 08.12.2015)
Mgr. Peter Pilinský
Úžiny 3
Bratislava - mestská časť Rača 831 06
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
Ing. Milan Černý
Baltská 29
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice 821 07
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015)
Dagmar Vyskupová
Eisnerova 3
Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves 841 07
Vznik funkcie: 19.02.2016
  (od: 22.03.2016)
Jozef Šteffek
Hviezdoslavovo námestie 16
Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Vznik funkcie: 24.11.2014
  (od: 04.05.2016)
Doc. Ing. Ružena Apalovičová , CSc.
Svätovojtešská 35
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Doc. Ing. Ružena Apalovičová , CSc.
Svätovojtešská 35
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Jozef Augustín - člen
Holíčska 1
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 09.04.2003
  (od: 12.02.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Jozef Augustín - člen
Holíčska 1
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 09.04.2003 Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Jozef Augustín
Holíčska 1
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Jozef Augustín
Holíčska 1
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Alexander Ballek
Námestie Hraničiarov 12
Bratislava 851 03
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Alexander Ballek
Námestie Hraničiarov 12
Bratislava 851 03
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Pavel Blažej
Janka Alexyho 7
Bratislava 841 01
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Pavel Blažej
Janka Alexyho 7
Bratislava 841 01
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Arch. Ivan Boháč
Teslova 32
Bratislava 821 02
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Arch. Ivan Boháč
Teslova 32
Bratislava 821 02
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Vladislav Čapček
Krasnohorská 1
Bratislava 851 07
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Ing. Vladislav Čapček
Krasnohorská 1
Bratislava 851 07
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
RNDr. Viera Čeplíková
Ševčenkova 20
Bratislava
  (od: 14.11.1996 do: 05.08.1999)
RNDr. Marta Černá
Na Kalvárii 7
Bratislava 811 04
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
RNDr. Marta Černá
Na Kalvárii 7
Bratislava 811 04
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
RNDr. Marta Černá - člen od: 9.4.03 do: 10.6.03 - podpredseda
Na Kalvárii 7
Bratislava 811 04
Vznik funkcie: 11.06.2003
  (od: 12.02.2004 do: 25.05.2004)
RNDr. Marta Černá - člen od: 9.4.03 do: 10.6.03 - podpredseda
Na Kalvárii 7
Bratislava 811 04
Vznik funkcie: 11.06.2003 Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Milan Černý
Baltská 29
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ing. Milan Černý
Baltská 29
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Mgr. Mária Demeterová - podpredseda
Janotova 6
Bratislava 4 841 05
Vznik funkcie: 01.01.2002 Skončenie funkcie: 09.04.2003
  (od: 25.01.2002 do: 11.02.2004)
Mgr. Jana Drobová
Lipského 4
Bratislava
Vznik funkcie: 19.06.2000 Skončenie funkcie: 09.04.2003
  (od: 07.02.1996 do: 11.02.2004)
Mgr. Jana Drobová - člen
Lipského 4
Bratislava 841 01
  (od: 22.05.1995 do: 06.02.1996)
Ing. Slavomír Drozd
Mierová 38
Bratislava 821 05
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 18.01.2016)
Ing. Slavomír Drozd
Mierová 38
Bratislava 821 05
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 19.01.2016 do: 18.01.2016)
Ján Genčík - člen
Ôsma 3
Bratislava 831 01
Vznik funkcie: 09.04.2003
  (od: 12.02.2004 do: 25.05.2004)
Ján Genčík - člen
Ôsma 3
Bratislava 831 01
Vznik funkcie: 09.04.2003 Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Marian Greksa
Blagoevova 10
Bratislava 851 04
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Marian Greksa
Blagoevova 10
Bratislava 851 04
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Michal Greško - predseda
Wolkrova 7
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 21.05.1995)
Božena Hlubocká
Lachova 24
Bratislava
  (od: 14.11.1996 do: 25.05.2004)
Božena Hlubocká
Lachova 24
Bratislava
Skončenie funkcie: 09.02.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Mária Hlubocká
Lachova 24
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 13.11.1996)
Viliam Ingeli
Veľký Grob 147
Veľký Grob 925 27
Vznik funkcie: 15.04.2004
  (od: 26.05.2004 do: 19.10.2006)
Viliam Ingeli
Veľký Grob 147
Veľký Grob 925 27
Vznik funkcie: 15.04.2004 Skončenie funkcie: 23.05.2005
  (od: 20.10.2006 do: 19.10.2006)
Ing. Anna Kapišínska
Kĺzavá 8
Bratislava 831 01
Vznik funkcie: 12.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Anna Kapišínska
Kĺzavá 8
Bratislava 831 01
Vznik funkcie: 12.03.2004
  (od: 23.06.2007 do: 05.01.2010)
Ing. Anna Kapišínska
Kĺzavá 8
Bratislava 831 01
Vznik funkcie: 12.03.2004 Skončenie funkcie: 03.12.2009
  (od: 06.01.2010 do: 05.01.2010)
RNDr. Gregor Kravjanský
Severná 26
Banská Bystrica 974 01
Sloveská republika
Vznik funkcie: 15.04.2011
  (od: 14.05.2011 do: 21.03.2016)
RNDr. Gregor Kravjanský
Severná 26
Banská Bystrica 974 01
Sloveská republika
Vznik funkcie: 15.04.2011 Skončenie funkcie: 01.01.2016
  (od: 22.03.2016 do: 21.03.2016)
PaedDr. Oliver Kríž
Jasovská 8
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 07
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 07.12.2015)
JUDr. Lucia Krmíčková
Gunduličova 6
Bratislava 811 05
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
JUDr. Lucia Krmíčková
Gunduličova 6
Bratislava 811 05
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Vladimír Kuchta
Markova 9
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 03.12.2009
  (od: 06.01.2010 do: 08.01.2015)
Ing. Vladimír Kuchta
Markova 9
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 03.12.2009 Skončenie funkcie: 24.11.2014
  (od: 09.01.2015 do: 08.01.2015)
Ing. Ivan Kulhány
Jasencová 12/A
Bratislava 841 07
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ing. Ivan Kulhány
Jasencová 12/A
Bratislava 841 07
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
JUDr. Ing. Martin Kuruc
Kosodrevinová 33
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
Vznik funkcie: 17.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 07.12.2015)
Ing. Ján Langoš - člen
Karadžičova 45
Bratislava 811 07
Vznik funkcie: 09.04.2003
  (od: 12.02.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Ján Langoš - člen
Karadžičova 45
Bratislava 811 07
Vznik funkcie: 09.04.2003 Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Ing. Ján Langoš
Karadžičova 45
Bratislava 811 07
Vznik funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 22.06.2007)
Ing. Ján Langoš
Karadžičova 45
Bratislava 811 07
Vznik funkcie: 25.03.2004 Skončenie funkcie: 15.06.2006
  (od: 23.06.2007 do: 22.06.2007)
Ing. Marta Matayova - člen
Saratovská 15
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 06.02.1996)
Ján Meleg
Medveďovej 19
Bratislava 851 04
  (od: 05.11.1999 do: 24.01.2002)
Ján Meleg - predseda
Medveďovej 19
Bratislava 5 851 04
  (od: 25.01.2002 do: 25.05.2004)
Ján Meleg - predseda
Medveďovej 19
Bratislava 5 851 04
Skončenie funkcie: 25.03.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Jozef Melek
Medveďova 19
Bratislava
  (od: 06.08.1999 do: 04.11.1999)
Mária Motolíková
Bodrocká 14
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 25.05.2004)
Mária Motolíková
Bodrocká 14
Bratislava
Skončenie funkcie: 09.02.2004
  (od: 26.05.2004 do: 25.05.2004)
Mária Motolíková - člen
Bodrocká 14
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 06.02.1996)
Ing. Ján Odzgan - člen
Gunduličova 1
Bratislava 811 05
  (od: 22.05.1995 do: 06.02.1996)
Nadežda Orságová
Balkánska 7/14
Bratislava 851 10
Vznik funkcie: 17.04.2007
  (od: 23.06.2007 do: 27.07.2011)
Nadežda Orságová
Balkánska 7/14
Bratislava 851 10
Vznik funkcie: 17.04.2007 Skončenie funkcie: 27.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 27.07.2011)
Ing. Peter Stach
Hrobákova 7
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 24.01.2002)
Ing. Peter Stach - člen
Hrobákova 7
Bratislava 851 02
  (od: 22.05.1995 do: 06.02.1996)
Pavol Suran - člen
Ostredkova 14
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 21.05.1995)
Jozef Šteffek
Hviezdoslavovo námestie 16
Bratislava 811 02
Vznik funkcie: 24.11.2014
  (od: 09.01.2015 do: 21.03.2016)
Jozef Šteffek
Hviezdoslavovo námestie 16
Bratislava 811 02
Vznik funkcie: 24.11.2014 Skončenie funkcie: 11.01.2016
  (od: 22.03.2016 do: 21.03.2016)
Stanislav Topor
Budatínska 71
Bratislava 851 06
Vznik funkcie: 28.06.2005
  (od: 20.10.2006 do: 13.05.2011)
Stanislav Topor
Budatínska 71
Bratislava 851 06
Vznik funkcie: 28.06.2005 Skončenie funkcie: 15.04.2011
  (od: 14.05.2011 do: 13.05.2011)
Anton Turkovič - člen
gelnícka 30
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 21.05.1995)
Ing. Jarmila Tvrdá
Rajecká 38
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 28.06.2011
  (od: 28.07.2011 do: 20.11.2015)
Ing. Jarmila Tvrdá
Rajecká 38
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 28.06.2011 Skončenie funkcie: 16.10.2015
  (od: 21.11.2015 do: 20.11.2015)
Ing. Roman Vavrík
Topolčianská 25
Bratislava
  (od: 07.02.1996 do: 13.11.1996)
Ing. Anna Voštinárová
Moravská 1
Bratislava
Vznik funkcie: 16.02.1999 Skončenie funkcie: 09.04.2003
  (od: 07.02.1996 do: 11.02.2004)
Ing. Anna Voštinárová - člen
Moravská 1
Bratislava
  (od: 01.10.1992 do: 06.02.1996)
Ďalšie právne skutočnosti: 
Akciová spoločnosť vznikla prechodom práv a záväzkov bez likvidácie zrušeného mestkého podniku Odvoz a likvidácia odpadu Bratislava. Akciová spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 10.7.1992 podľa § 162 a 163 Zák. č. 513/91 Zb.
  (od: 01.10.1992)
Zápisnica zo zasadnutia valného zhromaždenia konaného dňa 15.10.1993, ktorého konanie je osvedčené notárskou zápisnicou N 455/93, Nz 448/93 napísanou notárkou JUDr. Hrušovskou v Bratislave, na ktorom boli schválené zmeny stanov a zmeny členov predstavenstva.
  (od: 27.12.1993)
Notárska zápisnica č. N 56/94, Nz 57/94 napísaná dňa 11.10.1994 notárkou JUDr. Alžbetou Juríkovou z mimoriadneho valného zhromaždenia, na ktorom bolo rozhodnuté o zmene stanov. Stary spis: Sa 950
  (od: 20.03.1995)
Na valnom zhromaždení dňa 16.3.1995, ktorého konanie bolo osvedčené v notárskej zápisnici N 20/95, Nz 19/95 napísanej dňa 16.3.1995 notárkou JUDr. Juríkovou v Bratislave bola schválená zmena stanov a zmena v obsadení štatutárneho orgánu a dozornej rady. Stary spis: Sa 950
  (od: 22.05.1995)
Notárska zápisnica č. N 178/95, Nz 173/95 napísaná 30.6.1995 JUDr. Šikutovou, ktorou bol osvedčený priebeh valného zhromaždenia konaného dňa 30.6.1995, na ktorom bola schválená zmena stanov. Protokol z volieb členov dozornej rady zo dňa 17.1.1994.
  (od: 07.02.1996)
Zápisnica č. 1/96/VZ z riadneho valného zhromaždenia konaného dňa 29.5.1996. Stary spis: Sa 950
  (od: 14.11.1996)
Zápisnica z mimoriadneho VZ konaného dňa 14.10.1997. Zápisnica z mimoriadneho VZ konaného dňa 4.12.1997. Osvedčenie o priebehu valného zhromaždenia vo forme notárskej zápisnice zo dňa 18.6.1999 č. N 311/99, Nz 128/99 na ktorom bola schválená zmena stanov.
  (od: 06.08.1999)
Zmena stanov odsúhlasená na mimoriadnom valnom zhromaždení konanom dňa 5.10.1999, priebeh osvedčený notárskou zápisnicou N 385/99, Nz 375/99 spísanou JUDr. Tatianou Schweighoferovou.
  (od: 05.11.1999)
OP SR č. SH 131410, SF 155369.
  (od: 04.10.2000)
Zápisnica č.Nz 3/2001 z valného zhromaždenia zo dňa 27.12.2001.
  (od: 25.01.2002)
Notárska zápisnica č. N 225/03, Nz 26571/03 zo dňa 9.4.2003 osvedčujúca priebeh valného zhromaždenia konaného 9.4.2003, na ktorom bola schválená zmena stanov. Notárska zápisnica č. N 24/03, Nz 46086/03 zo dňa 10.6.2003, osvedčujúca priebeh valného zhromaždenia, na ktorom bol schválený dodatok č. 9 k stanovám.
  (od: 12.02.2004)
Notárska zápisnica č. N 89/2004, Nz 55838/2004 zo dňa 1.7.2004 osvedčujúca priebeh valného zhromaždenia, na ktorom bola schválená zmena stanov spoločnosti.
  (od: 04.08.2004)
Notárska zápisnica N 73/2005, NZ 19461/2005, NCR LS 19174/2005 zo dňa 04.05.2005 osvedčujúca rozhodnutie valného zhromaždenia o zmene stanov.
  (od: 16.06.2005)
Notárska zápisnica N 211/2006, Nz 14585/2006, NCRls 14476/2006 zo dňa 18.4.2006.
  (od: 21.04.2006)
Uznesenie dozornej rady zo dňa 23.05.2005. Protokol o výsledku volieb člena dozornej rady uskutočnených zamestnancami zo dňa 29.06.2005.
  (od: 20.10.2006)
Zápisnica z valného zhromaždenia konaného dňa 17. 4. 2007.
  (od: 23.06.2007)
Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 2.10.2009.
  (od: 24.10.2009)
Protokol o výsledku volieb člena dozornej rady ukutočnených zamestnancami spoločnosti v dňoch 02.-03.12.2009.
  (od: 06.01.2010)
Rozhodnutie jediného akcionára spoločnosti spísané vo forme notárskej zápisnice N 954/2011, Nz 52550/2011, NCRIs 53696/2011 dňa 08.12.2011.
  (od: 17.03.2012)
Notárska zápisnica č. N 169/2012, Nz 20894/2012 zo dňa 12.06.2012 osvedčujúca priebeh riadneho valného zhromaždenia konaného dňa 05.06.2012.
  (od: 11.07.2012)
Rozhodnutie jediného akcionára zo dňa 06.11.2012.
  (od: 13.12.2012)
Rozhodnutie jediného akcionára - notárska zápisnica zo dňa 20.12.2013.
  (od: 24.01.2014)
Protokol zo dňa 25.11.2014 o výsledku voľby člena dozornej rady voleného zamestnancami spoločnosti. Uznesenie predstavenstva č. 7/7/2014 zo dňa 25.11.2014.
  (od: 09.01.2015)
Notárska zápisnica č. N 2973/2015, Nz 36735/2015 zo dňa 16.10.2015 osvedčujúca priebeh riadneho valného zhromaždenia konaného dňa 16.10.2015.
  (od: 21.11.2015)
Zápisnica z predstavenstva zo dňa 25.11.2014.
  (od: 04.05.2016)
Dátum aktualizácie údajov:  28.06.2016
Dátum výpisu:  29.06.2016

O obchodnom registri SR | Návod na používanie ORI | Naša adresa email
Vyhľadávanie podľa : obchodného mena | identifikačného čísla
sídla | spisovej značky | priezviska a mena osoby

Aktuálne zmeny | Informácie o registrových súdoch
Formuláre na podávanie návrhov na zápis do obchodného registra