Hlavná stránka

OBCHODNÝ REGISTER
NA INTERNETE


Microsoft
ditec
Hewlett-Packard

Výpis z Obchodného registra Okresného súdu Prešov
Tento výpis má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony !

Oddiel:  Sa Vložka číslo:  191/P

Obchodné meno: 
TATRAVAGÓNKA a.s.
  (od: 29.11.1994)
Sídlo: 
Štefánikova 887/53
Poprad 058 01
  (od: 29.11.1994)
IČO: 
31 699 847
  (od: 29.11.1994)
Deň zápisu: 
01.12.1994
  (od: 29.11.1994)
Právna forma: 
Akciová spoločnosť
  (od: 29.11.1994)
Predmet činnosti: 
vývoj, výroba a odbyt: vozidiel koľajových pre nákladnú a osobnú dopravu a ich dielov, vozidiel jednoúčelového prevedenia, podzostáv koľajových vozidiel, neštandartných /jednoúčelových/ strojov a zariadení pre obrábanie a zváranie, vzduchotechnických zariadení, kovových prepravných prostriedkov kovových konštrukcií, blokov stavebnicových a stavebno-technických
  (od: 29.11.1994)
údržba a opravy koľajových vozidiel
  (od: 29.11.1994)
automatizované spracovanie dát-poskytovanie softwaru
  (od: 29.11.1994)
výroba ochranných pomôcok a pracovných odevov
  (od: 29.11.1994)
výroba ochranných odevov
  (od: 29.11.1994)
kovovýroba /drobné predmety - vráta, ploty, mreže/
  (od: 29.11.1994)
práce so žeriavom a bagrom
  (od: 29.11.1994)
ubytovacie služby
  (od: 10.04.2003)
nákladná cestná doprava
  (od: 10.04.2003)
prenájom nehnuteľností
  (od: 10.04.2003)
prenájom motorových vozidiel
  (od: 10.04.2003)
prenájom strojov a nástrojov
  (od: 10.04.2003)
maloobchod železiarskeho tovaru a hutného materiálu
  (od: 10.04.2003)
výroba technických plynov
  (od: 10.04.2003)
vykonávanie zváračských kurzov
  (od: 10.04.2003)
žeriavnické a viazačské kurzy
  (od: 10.04.2003)
kurzy pre vodičov motorových vozíkov
  (od: 24.10.2006)
organizovanie kurzov a školení
  (od: 10.04.2003)
oprava a údržba strojov a zariadení s mechanickým pohonom
  (od: 10.04.2003)
oprava a údržba strojov a zariadení s elektrickým pohonom
  (od: 10.04.2003)
kúrenárske práce
  (od: 10.04.2003)
plynoinštalatérstvo
  (od: 10.04.2003)
vodoinštalatérstvo
  (od: 10.04.2003)
opravy výťahov a zdvíhacích vyhradených technických zariadení
  (od: 10.04.2003)
mazacia služba
  (od: 10.04.2003)
vypracovanie technologických postupov
  (od: 10.04.2003)
navrhovanie technologických zariadení
  (od: 10.04.2003)
vývoj a výroba náradia pre účely strojárenskej výroby
  (od: 10.04.2003)
oprava motorových dopravných vozíkov
  (od: 10.04.2003)
revízia vyhradených elektrických a zdvíhacích zariadení
  (od: 10.04.2003)
staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
  (od: 10.04.2003)
murárstvo
  (od: 10.04.2003)
činnosť účtovných poradcov
  (od: 10.04.2003)
činnosť organizačných a ekonomických poradcov
  (od: 10.04.2003)
vedenie účtovníctva
  (od: 10.04.2003)
ubytovacie služby
  (od: 10.04.2003)
organizovanie a sprostredkovanie kultúrnych a spoločenských podujatí a programov
  (od: 10.04.2003)
obchodná činnosť, mimo tovarov na ktoré zákon vyžaduje zvláštne povolenie
  (od: 10.04.2003)
správa trhových miest
  (od: 10.04.2003)
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  (od: 10.04.2003)
podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom
  (od: 10.04.2003)
pohostinská činnosť
  (od: 10.04.2003)
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností
  (od: 10.04.2003)
prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  (od: 14.07.2006)
overovanie pracovných meradiel okrem určených meradiel
  (od: 14.07.2006)
defektoskopické skúšky materiálov ( okrem defektoskopických skúšok lán, lánových dráh )
  (od: 14.07.2006)
vykonávanie deštrukčných skúšok zvarov
  (od: 14.07.2006)
montáž, oprava a údržba elektrických zariadení v rozsahu: - objekty bez nebezpečenstva výbuchu - objekty s nebezpečenstvom výbuchu - zariadenia s napätím nad 1000 V s obmedzením napätia do 52 kV - zariadenia s napätím do 1000 V - bleskozvody - elektrické stroje poznámka: elektrické stroje do 10 kV v obj. tr. A, B
  (od: 26.08.2006)
zasielateľstvo
  (od: 02.08.2007)
prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: všeobecnej ambulancie v odbore všeobecné lekárstvo
  (od: 19.06.2008)
prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore spoločné certifikované pracovné činnosti - audiometria
  (od: 11.06.2009)
prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancie v špecializovanom odbore vnútorné lekárstvo
  (od: 22.05.2010)
reklamné a marketingové služby
  (od: 14.06.2011)
administratívne služby
  (od: 14.06.2011)
počítačové služby
  (od: 14.06.2011)
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  (od: 14.06.2011)
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  (od: 14.06.2011)
prenájom hnuteľných vecí
  (od: 14.06.2011)
prevádzkovanie dráhy
  (od: 14.06.2011)
prevádzkovanie dopravy na dráhe
  (od: 14.06.2011)
elektroenergetika, rozsah podnikania: dodávka elektriny, distribúcia elektriny
  (od: 14.06.2011)
elektroinštalatérstvo
  (od: 10.04.2003 do: 25.08.2006)
výuka v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
  (od: 10.04.2003 do: 25.08.2006)
kurzy pre vodičov motorových vozidiel
  (od: 10.04.2003 do: 23.10.2006)
ubytovacie služby, prevádzkovanie pohostinských činností
  (od: 29.11.1994 do: 09.04.2003)
verejná cestná nákladná dopravu
  (od: 29.11.1994 do: 09.04.2003)
Štatutárny orgán: 
predstavenstvo
  (od: 12.06.2002)
predstavenstvo
  (od: 18.04.2001 do: 11.06.2002)
predstavenstvo
  (od: 15.08.2000 do: 17.04.2001)
predstavenstvo
  (od: 11.11.1999 do: 14.08.2000)
predstavenstvo
  (od: 24.09.1997 do: 10.11.1999)
predstavenstvo
  (od: 12.12.1996 do: 23.09.1997)
predstavenstvo
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Ing. Alexej Beljajev - predseda predstavenstva
Ľubovnianska 3195/4
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 07
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 13.11.2020)
Ing. Peter Malec - podpredseda predstavenstva
SNP 4508/45A
Senec 903 01
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018)
Ing. Michal Škuta - člen predstavenstva
Topoľová 1478/18
Veľká Lomnica 059 52
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018)
Ing. Alexej Beljajev - člen predstavenstva
Ľubovnianska 3195/4
Bratislava - mestská časť Petržalka 821 08
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018)
Ing. Juraj Hudáč - Člen predstavenstva
Filická 60/32
Gánovce 058 01
Vznik funkcie: 31.08.2020
  (od: 13.11.2020)
Ing. Matúš Babík - člen predstavenstva
Nálepkova 92/10
Smižany 053 11
Vznik funkcie: 20.08.2014
  (od: 04.10.2014 do: 24.07.2018)
Ing. Matúš Babík - člen predstavenstva
Nálepkova 92/10
Smižany 053 11
Vznik funkcie: 20.08.2014 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
Ing. Jozef Bachleda - člen
Suchá hora 7
Kežmarok
  (od: 12.12.1996 do: 12.10.1999)
Ing. Anna Bachledová - člen
L. Svobodu 2568/38
Poprad
  (od: 13.10.1999 do: 14.08.2000)
Ing. Anna Bachledová - podpredseda
L. Svobodu 2568/38
Poprad
  (od: 12.12.1996 do: 12.10.1999)
prof.Ing. Juraj Banský , CSc. - člen
Cyklistická 13
Košice
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 17.09.2003
  (od: 12.06.2002 do: 03.11.2003)
Alexej Beljajev - člen predstavenstva
Ľubovnianska 3195/4
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 31.03.2016
  (od: 07.05.2016 do: 24.07.2018)
Alexej Beljajev - člen predstavenstva
Ľubovnianska 3195/4
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 31.03.2016 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
Alexej Beljajev - predseda predstavenstva
Ľubovnianska 4
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 24.07.2018)
Alexej Beljajev - predseda predstavenstva
Ľubovnianska 4
Bratislava 821 08
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
Miroslav Betík - člen predstavenstva
Bulharská 76
Bratislava 821 04
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 06.05.2016)
Ing. Miroslav Betík - člen predstavenstva
Široká 10498/21
Bratislava 831 07
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 07.05.2016 do: 24.07.2018)
Ing. Miroslav Betík - člen predstavenstva
Široká 10498/21
Bratislava 831 07
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
Ing. Milan Bezák - predseda
Javorová 42
Trnava
  (od: 12.12.1996 do: 14.08.2000)
Ing. Emil Buc - člen
Na letisko 21
Poprad
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Matúš Bujňák - člen predstavenstva
Mlynská 4
Lipany 082 71
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 11.06.2015)
Matúš Bujňák - člen predstavenstva
Mlynská 4
Lipany 082 71
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 25.04.2015
  (od: 12.06.2015 do: 11.06.2015)
Ing. Martin Findura - člen
70
Nový Smokovec
  (od: 13.10.1999 do: 14.08.2000)
Ing. Miroslav Hrobák - člen
Bajkalská 26
Prešov
Vznik funkcie: 17.09.2003 Skončenie funkcie: 13.10.2003
  (od: 04.11.2003 do: 21.12.2003)
Ing. Miroslav Hrobák - podpredseda
Bajkalská 26
Prešov
Vznik funkcie: 13.10.2003
  (od: 22.12.2003 do: 13.10.2004)
Ing. Miroslav Hrobák - podpredseda
Bajkalská 26
Prešov 080 01
Vznik funkcie: 13.10.2003
  (od: 14.10.2004 do: 10.11.2004)
Ing. Miroslav Hrobák - podpredseda
Bajkalská 26
Prešov 080 01
Vznik funkcie: 13.10.2003 Skončenie funkcie: 18.10.2004
  (od: 11.11.2004 do: 10.11.2004)
Vít Hroch - podpredseda
Soběnice 34
Liběšice 411 46
Česká republika
Vznik funkcie: 18.10.2004
  (od: 11.11.2004 do: 07.11.2006)
Vít Hroch - podpredseda
Soběnice 34
Liběšice 411 46
Česká republika
Vznik funkcie: 18.10.2004 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
Ing. Miloš Jaroška - člen
Koniarekova 5861/2
Trnava
  (od: 12.12.1996 do: 23.09.1997)
Róbert Király - člen
B.S.Timravy 3
Bardejov 085 01
Vznik funkcie: 18.10.2004
  (od: 11.11.2004 do: 03.10.2006)
Róbert Király - člen
B.S.Timravy 3
Bardejov 085 01
Vznik funkcie: 18.10.2004 Skončenie funkcie: 26.09.2006
  (od: 04.10.2006 do: 03.10.2006)
Vladimír Klepanec - podpredseda
V. Clementisa 55
Trnava
  (od: 13.10.1999 do: 14.08.2000)
Ing. Ján Krajňák - člen
Šrobárova 2668/15
Poprad
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Ing. Ján Krajňák - podpredseda
Vagonárska 2378/33
Poprad - Spišská Sobota
Skončenie funkcie: 04.06.2002
  (od: 15.08.2000 do: 11.06.2002)
Ing. Ján Kráľ - člen
Partizánska 61
Poprad
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Ing. František Králik - člen
Chalúpkova 2603
Poprad
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Milan Kubík - člen
Bernolákova 120/2
Poprad
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 17.09.2003
  (od: 12.06.2002 do: 03.11.2003)
Milan Kubík - predseda
Bernolákova 120/2
Poprad
Skončenie funkcie: 04.06.2002
  (od: 15.08.2000 do: 11.06.2002)
Martina Kuchárová
Koniarekova 10
Trnava
  (od: 15.07.1998 do: 21.09.1999)
Martina Kuchárová - generálny riaditeľ
Koniarekova 10
Trnava
  (od: 22.09.1999 do: 12.10.1999)
Ing. Igor Lupták - podpredseda
Mlynská 935/20
Poprad
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 09.09.2002
  (od: 12.06.2002 do: 30.10.2002)
Peter Macala - podpredseda predstavenstva
Októbrová 69
Prešov 080 01
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 28.04.2014)
Peter Macala - podpredseda predstavenstva
Októbrová 69
Prešov 080 01
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 31.03.2014
  (od: 29.04.2014 do: 28.04.2014)
Ing. Štefan Mesároš - podpredseda
Vladimíra Clementisa 34
Trnava
Vznik funkcie: 09.09.2002
  (od: 31.10.2002 do: 13.10.2004)
Ing. Štefan Mesároš - podpredseda
Vladimíra Clementisa 34
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 09.09.2002
  (od: 14.10.2004 do: 10.11.2004)
Ing. Štefan Mesároš - podpredseda
Vladimíra Clementisa 34
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 09.09.2002 Skončenie funkcie: 18.10.2004
  (od: 11.11.2004 do: 10.11.2004)
Štefan Mesároš - člen
182
Tatranská Lomnica 059 60
Vznik funkcie: 18.10.2004
  (od: 01.12.2005 do: 07.11.2006)
Štefan Mesároš - člen
182
Tatranská Lomnica 059 60
Vznik funkcie: 18.10.2004 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
Štefan Mesároš - člen
Vladimíra Clementisa 34
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 18.10.2004
  (od: 11.11.2004 do: 30.11.2005)
Ing. Juraj Pilát - podpredseda
M. Bellu 2393/1
Zvolen
  (od: 12.12.1996 do: 23.09.1997)
Peter Pribilinec - člen
Suchoňova 3469/3
Poprad
Skončenie funkcie: 04.06.2002
  (od: 30.10.2001 do: 11.06.2002)
Ing. Peter Pribylinec - predseda
Suchoňova 3469/3
Poprad
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 12.06.2002 do: 13.10.2004)
Peter Pribylinec - člen predstavenstva
Suchoňova 3469/3
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 28.05.2007)
Peter Pribylinec - člen predstavenstva
Suchoňova 3469/3
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 15.05.2007
  (od: 29.05.2007 do: 28.05.2007)
Ing. Peter Pribylinec - predseda
Suchoňova 3469/3
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 14.10.2004 do: 07.11.2006)
Ing. Peter Pribylinec - predseda
Suchoňova 3469/3
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
Ing. Ján Smolen - člen
Hlaváčikova 4
Bratislava
Vznik funkcie: 17.09.2003 Skončenie funkcie: 20.10.2003
  (od: 04.11.2003 do: 15.03.2004)
Peter Steinhübel - podpredseda
Prokopova 41
Bratislava
  (od: 22.09.1999 do: 12.10.1999)
Peter Steinhübel - podpredseda, generálny riaditeľ
Prokopova 41
Bratislava
  (od: 24.09.1997 do: 21.09.1999)
Ing. Ladislav Šimko - člen
Prešovská 2414
Poprad
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Michal Škuta - člen predstavenstva
Do dielca 24
Ružomberok 034 01
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.06.2018)
Ing. Michal Škuta - člen predstavenstva
Topoľová 1478/18
Veľká Lomnica 059 52
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.06.2018 do: 24.07.2018)
Ing. Michal Škuta - člen predstavenstva
Topoľová 1478/18
Veľká Lomnica 059 52
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
Ing. Konrád Števček - podpredseda
Mlynská 134/13
Spišský Štiavnik
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 13.10.2003
  (od: 12.06.2002 do: 21.12.2003)
Ing. František Štupák - člen
B.Němcovej 44
Poprad
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Július Vachmanský - člen
102
Mlynica
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 12.06.2002 do: 13.10.2004)
Július Vachmanský - podpredseda
Partizánska 695/77
Poprad
Skončenie funkcie: 04.06.2002
  (od: 15.08.2000 do: 11.06.2002)
Július Vachmanský - člen
102
Mlynica 059 91
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 14.10.2004 do: 14.12.2004)
Július Vachmanský - člen
102
Mlynica 059 91
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 03.12.2004
  (od: 15.12.2004 do: 14.12.2004)
Július Vachmanský - podpredseda
102
Mlynica 059 91
Vznik funkcie: 03.12.2004
  (od: 15.12.2004 do: 07.11.2006)
Július Vachmanský - podpredseda
102
Mlynica 059 91
Vznik funkcie: 03.12.2004 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
Peter Varačka - člen
Hlboká 9
Trnava
  (od: 24.09.1997 do: 14.07.1998)
Ing. Ladislav Volák - člen
Lanškrounska 16
Kežmarok
  (od: 12.12.1996 do: 12.10.1999)
Ing. Alexej Beljajev - predseda predstavenstva
Sobotské námestie 1769/41
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 12.11.2020)
Ing. Matúš Babík - člen predstavenstva
Nálepkova 92/10
Smižany 053 11
Vznik funkcie: 28.06.2018 Skončenie funkcie: 31.08.2020
  (od: 13.11.2020 do: 12.11.2020)
Ing. Matúš Babík - člen predstavenstva
Nálepkova 92/10
Smižany 053 11
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 12.11.2020)
Konanie menom spoločnosti: 
V mene spoločnosti konajú vo všetkých veciach spoločne predseda a podpredseda predstavenstva, a to tak, že k vytlačenému alebo napísanému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis.
  (od: 02.08.2018)
V mene spoločnosti je oprávnený konať každý člen predstavenstva. Pri jednotlivých úkonoch konajú spoločne vždy najmenej dvaja členovia predstavenstva. Pri písomných úkonoch v mene spoločnosti každý člen predstavenstva koná tak, že k vytlačenému alebo napísanému obchodnému menu spoločnosti pripojí svoj podpis.
  (od: 29.04.2014 do: 01.08.2018)
Za spoločnosť sú oprávnení konať a podpisovať všetci členovia predstavenstva. Podpisovanie sa vykoná tak, že k obchodnému menu spoločnosti pripoja svoje vlastnoručné podpisy dvaja členovia predstavenstva, z ktorých jeden musí byť predseda alebo podpredseda predstavenstva.
  (od: 12.06.2002 do: 28.04.2014)
Písomnosti, ktoré zakladajú práva a povinnosti akciovej spoločnosti podpisuje predstavenstvo tak, že k písanému alebo tlačenému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis vždy dvaja členovia predstavenstva.
  (od: 18.04.2001 do: 11.06.2002)
Písomnosti, ktoré zakladajú práva a povinnosti akciovej spoločnosti podpisuje predstavenstvo tak, že k písanému alebo tlačenému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis spoločne predseda predstavenstva a jeden podpredseda predstavenstva spoločne.
  (od: 15.08.2000 do: 17.04.2001)
Písomnosti, ktoré zakladajú práva a povinnosti akciovej spoločnosti podpisuje predstavenstvo tak, že k písanému alebo tlačenému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis spoločne predseda predstavenstva a jeden člen predstavenstva alebo podpredseda predstavenstva a jeden člen predstavenstva.
  (od: 11.11.1999 do: 14.08.2000)
Písomnosti, ktoré zakladajú práva a povinnosti akciovej spoločnosti podpisujú členovia predstavenstva tak, že k písanému alebo tlačenému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis predseda predstavenstva a člen predstavenstva, ktorý je menovaný za generálneho riaditeľa spoločnosti spoločne alebo všetci šiesti členovia predstavenstva spoločne.
  (od: 24.09.1997 do: 10.11.1999)
Písomnosti, ktoré zakladajú práva a povinnosti akciovej spoločnosti podpisujú všetci členovia predstavenstva spoločne a to tak, že k písanému alebo tlačenému obchodnému menu spoločnosti pripoja svoj vlastnoručný podpis.
  (od: 12.12.1996 do: 23.09.1997)
V mene spoločnosti sú oprávnení konať všetci členovia predstavenstva. Písomnosti zakladajúce práva a povinnosti spoločnosti podpisujú najmenej dvaja členovia predstavenstva a to tak, že k písanému alebo tlačenému obchodnému menu spoločnosti menám a funkciám podpisujúci pripoja svoje vlastnoručné podpisy.
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Základné imanie: 
86 392 565,6 EUR Rozsah splatenia: 86 392 565,6 EUR
  (od: 23.12.2016)
45 392 365,6 EUR Rozsah splatenia: 45 392 365,6 EUR
  (od: 11.06.2009 do: 22.12.2016)
1 367 258 000 Sk Rozsah splatenia: 1 367 258 000 Sk
  (od: 24.01.2007 do: 10.06.2009)
1 418 258 000 Sk Rozsah splatenia: 1 397 258 000 Sk
  (od: 14.07.2006 do: 23.01.2007)
1 367 258 000 Sk Rozsah splatenia: 1 367 258 000 Sk
  (od: 18.05.2004 do: 07.03.2006)
1 367 258 000 Sk Rozsah splatenia: 1 351 258 000 Sk
  (od: 04.11.2003 do: 17.05.2004)
1 267 258 000 Sk Rozsah splatenia: 1 267 258 000 Sk
  (od: 10.04.2003 do: 03.11.2003)
1 267 258 000 Sk
  (od: 29.11.1994 do: 09.04.2003)
Akcie: 
Počet: 1267258
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 33,2 EUR
  (od: 08.06.2018)
Počet: 100
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 33 194 EUR
  (od: 08.06.2018)
Počet: 205001
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 200 EUR
  (od: 08.06.2018)
Počet: 1267258
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 33,2 EUR
  (od: 11.06.2009 do: 07.06.2018)
Počet: 100
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 33 194 EUR
  (od: 11.06.2009 do: 07.06.2018)
Počet: 205001
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 200 EUR
  (od: 23.12.2016 do: 07.06.2018)
Počet: 100
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 000 Sk
  (od: 24.01.2007 do: 10.06.2009)
Počet: 1267258
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 Sk
  (od: 11.11.2004 do: 10.06.2009)
Počet: 151
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 000 Sk
  (od: 14.07.2006 do: 23.01.2007)
Počet: 100
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 000 Sk
  (od: 11.11.2004 do: 13.07.2006)
Počet: 51
Druh: kmeňové
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 000 Sk
  (od: 08.03.2006 do: 13.07.2006)
Počet: 1267258
Druh: na doručiteľa v podobe zaknihovaných CP
Menovitá hodnota: 1 000 Sk
  (od: 13.10.1999 do: 10.11.2004)
Počet: 100
Podoba: zaknihované
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 000 Sk
  (od: 04.11.2003 do: 10.11.2004)
Počet: 1267258
Forma: akcie na doručiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 Sk
  (od: 24.09.1997 do: 12.10.1999)
Počet: 1267258
Druh: na majiteľa
Menovitá hodnota: 1 000 Sk
  (od: 29.11.1994 do: 23.09.1997)
Akcionár: 
Optifin Invest s.r.o.
Rusovská cesta 1
Bratislava 851 01
  (od: 29.04.2014 do: 12.04.2017)
Dozorná rada: 
Ján Soska
Partizánska 24/9
Spišský Štvrtok 053 14
Vznik funkcie: 15.02.2013
  (od: 15.05.2013)
Jarmila Sivčová
Šrobárova 2680/49
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 15.02.2013
  (od: 15.05.2013)
JUDr. Michal Lazar
Strmý vŕšok 8173/173
Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018)
Ivan Petríček
Rešetkova 179/7
Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 03
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018)
Ing. Jaroslav Vittek
Jurkovičova 12
Bratislava - mestská časť Rača 831 06
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018)
JUDr. Ľudovít Wittner
Okružná 3
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018)
Štefan Bachleda
Budovateľská 84
Ľubica
  (od: 12.12.1996 do: 25.09.1997)
Štefan Bachleda - člen
Budovateľská 84
Ľubica
  (od: 26.09.1997 do: 12.10.1999)
Ing. Jozef Bachleda - člen
Suchá hora 7
Kežmarok
  (od: 13.10.1999 do: 14.08.2000)
Katarína Bachledová - člen
Budovateľská 84
Ľubica
  (od: 26.09.1997 do: 12.10.1999)
Ing. Anna Bachledová - podpredseda
L. Svobodu 2568/38
Poprad
  (od: 15.08.2000 do: 09.04.2003)
Ing. Anna Bachledová - podpredseda
L. Svobodu 2568/38
Poprad
Vznik funkcie: 29.06.2000
  (od: 10.04.2003 do: 13.10.2004)
Ing. Anna Bachledová - podpredseda
L. Svobodu 2568/38
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 29.06.2000
  (od: 14.10.2004 do: 07.11.2006)
Ing. Anna Bachledová - podpredseda
L. Svobodu 2568/38
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 29.06.2000 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
Ing. Vladimír Balco - člen
Stropkovská 42
Košice
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 12.06.2002 do: 13.10.2004)
Ing. Vladimír Balco - člen
Stropkovská 42
Košice 040 01
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 14.10.2004 do: 07.11.2006)
Ing. Vladimír Balco - člen
Stropkovská 42
Košice 040 01
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
Ing. Milan Bezák - predseda
Javorová 42
Trnava
  (od: 15.08.2000 do: 17.04.2001)
Ing. Ivan Boledovič - podpredseda
Ľudovíta Fullu 3095/26
Bratislava
  (od: 13.10.1999 do: 29.10.2001)
Eva Filipová - podpredseda
Možiarska 2
Kežmarok
  (od: 26.09.1997 do: 12.10.1999)
Ing. Martin Findura - podpredseda
70
Nový Smokovec
  (od: 15.08.2000 do: 29.10.2001)
Ing. Ľubomír Florián - člen
Dudvažská 12
Bratislava
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Ing. Ján Gallo - člen
59
Mengusovce
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Mgr. Michal Hrbáček - člen
Škultétyho 2
Bratislava
Vznik funkcie: 17.07.2003
  (od: 04.11.2003 do: 13.10.2004)
Mgr. Michal Hrbáček - člen
Škultétyho 2
Bratislava 801 00
Vznik funkcie: 17.07.2003
  (od: 14.10.2004 do: 07.11.2006)
Mgr. Michal Hrbáček - člen
Škultétyho 2
Bratislava 801 00
Vznik funkcie: 17.07.2003 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
Ing. Miroslav Hrobák - člen
Bajkalská 26
Prešov
Vznik funkcie: 19.12.2002 Skončenie funkcie: 17.07.2003
  (od: 10.04.2003 do: 03.11.2003)
Ing. Ondre Chudý
Hájnická 226/11
Sliač
  (od: 12.12.1996 do: 25.09.1997)
Vladimír Klepanec
Clementisa 55
Trnava
  (od: 12.12.1996 do: 25.09.1997)
Vladimír Klepanec - podpredseda
V. Clementisa 55
Trnava
  (od: 15.08.2000 do: 17.04.2001)
Vladimír Klepanec - predseda
Clementisa 55
Trnava
  (od: 26.09.1997 do: 12.10.1999)
Ing. Vladimír Klepanec - predseda
V. Clementisa 55
Trnava
Skončenie funkcie: 03.06.2002
  (od: 18.04.2001 do: 11.06.2002)
Ing. Igor Klesniak - člen
Ľublanská 2
Žilina
  (od: 26.09.1997 do: 12.10.1999)
Mgr. Peter Kováč - člen
Studenohorská 2073/20
Bratislava
  (od: 13.10.1999 do: 29.10.2001)
Ing. Ján Krajňák - člen
Šrobárova 2668/15
Poprad
  (od: 13.10.1999 do: 14.08.2000)
Ing. Igor Kučár - člen
Trhovište 3
Kežmarok
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Ing. Igor Kučár - člen volený zamest- nancami a.s.
Trhovište 3
Kežmarok
  (od: 26.09.1997 do: 09.04.2003)
Ing. Igor Kučár - člen volený zamestnancami a.s.
Trhovište 3
Kežmarok
Vznik funkcie: 06.12.1996
  (od: 10.04.2003 do: 13.10.2004)
Ing. Igor Kučár - člen volený zamestnancami a.s.
Trhovište 3
Kežmarok 060 01
Vznik funkcie: 06.12.1996
  (od: 14.10.2004 do: 13.07.2006)
Ing. Igor Kučár - člen volený zamestnancami a.s.
Trhovište 3
Kežmarok 060 01
Vznik funkcie: 06.12.1996 Skončenie funkcie: 25.05.2006
  (od: 14.07.2006 do: 13.07.2006)
Ing. Pavol Kusenda - člen
Sibírska 21
Prešov
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Michal Lazar
Karadžičova 45
Bratislava 811 07
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 10.03.2015)
JUDr. Michal Lazar - podpredseda
Karadžičova 45
Bratislava
  (od: 26.09.1997 do: 12.10.1999)
Ing. Vojtech Lempochner - člen
Kolomana Banšella 10
Lučenec
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Daniel Minarovič
Majakovského 2611/15
Pezinok 902 01
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 10.03.2015)
Daniel Minarovič
Majakovského 2611/15
Pezinok 902 01
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 30.09.2014
  (od: 11.03.2015 do: 10.03.2015)
Ján Oravec - člen
Mládeže 2351/14
Poprad
  (od: 29.11.1994 do: 11.12.1996)
Ján Oravec - člen volený za- mestnancami a.s.
Mládeže 2351/14
Poprad
  (od: 26.09.1997 do: 09.04.2003)
Ján Oravec - člen volený zamestnancami a.s.
Mládeže 2351/14
Poprad
Vznik funkcie: 06.12.1996
  (od: 10.04.2003 do: 13.10.2004)
Ján Oravec - člen volený zamestnancami a.s.
Mládeže 2351/14
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 06.12.1996
  (od: 14.10.2004 do: 14.05.2013)
Ján Oravec - člen volený zamestnancami a.s.
Mládeže 2351/14
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 06.12.1996 Skončenie funkcie: 31.12.2012
  (od: 15.05.2013 do: 14.05.2013)
Miroslav Šulák - člen volený za- mestnancami a.s.
Jarná 3049/7
Poprad
  (od: 26.09.1997 do: 09.04.2003)
Miroslav Šulák - člen volený zamestnancami a.s.
Jarná 3049/7
Poprad
Vznik funkcie: 06.12.1996
  (od: 10.04.2003 do: 13.10.2004)
Miroslav Šulák - člen volený zamestnancami a.s.
Jarná 3049/7
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 06.12.1996
  (od: 14.10.2004 do: 14.05.2013)
Miroslav Šulák - člen volený zamestnancami a.s.
Jarná 3049/7
Poprad 058 01
Vznik funkcie: 06.12.1996 Skončenie funkcie: 31.12.2012
  (od: 15.05.2013 do: 14.05.2013)
Július Vachmanský - podpredseda
Partizánska 695/77
Poprad
  (od: 13.10.1999 do: 14.08.2000)
Ing. Ladislav Volák - predseda
Kamenná baňa 7
Kežmarok
  (od: 13.10.1999 do: 14.08.2000)
JUDr. Gabriel Vysánik - člen
Severná 1425/4
Kežmarok
Skončenie funkcie: 19.12.2002
  (od: 18.04.2001 do: 09.04.2003)
Jaroslav Wieger - člen
Špitálska 20
Bratislava
Vznik funkcie: 17.07.2003
  (od: 04.11.2003 do: 13.10.2004)
Jaroslav Wieger - člen
Špitálska 20
Bratislava
Vznik funkcie: 17.07.2003 Skončenie funkcie: 03.09.2004
  (od: 14.10.2004 do: 13.10.2004)
JUDr. Štefan Zoričák
482
Ždiar
  (od: 12.12.1996 do: 25.09.1997)
Ondrej Žemba - podpredseda
Kukučínová 495/29
Stráže pod Tatrami
  (od: 30.10.2001 do: 11.06.2002)
Ondrej Žemba - predseda
Kukučínová 495/29
Stráže pod Tatrami
  (od: 12.06.2002 do: 09.04.2003)
Ondrej Žemba - predseda
Kukučínová 495/29
Stráže pod Tatrami
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 10.04.2003 do: 13.10.2004)
Ondrej Žemba - predseda
Kukučínová 495/29
Stráže pod Tatrami 058 01
Vznik funkcie: 04.06.2002
  (od: 14.10.2004 do: 07.11.2006)
Ondrej Žemba - predseda
Kukučínová 495/29
Stráže pod Tatrami 058 01
Vznik funkcie: 04.06.2002 Skončenie funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 07.11.2006)
JUDr. Michal Lazar
Strmý vŕšok 8173/173
Bratislava 841 06
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
JUDr. Michal Lazar
Strmý vŕšok 8173/173
Bratislava 841 06
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 11.03.2015 do: 24.07.2018)
Anna Trajlínková
Wolkrova 35
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 06.11.2006 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
Anna Trajlínková
Wolkrova 35
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 06.11.2006
  (od: 08.11.2006 do: 24.07.2018)
JUDr. Ľudovít Wittner
Okružná 3
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 01.10.2014 Skončenie funkcie: 28.06.2018
  (od: 25.07.2018 do: 24.07.2018)
JUDr. Ľudovít Wittner
Okružná 3
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 01.10.2014
  (od: 11.03.2015 do: 24.07.2018)
Ďalšie právne skutočnosti: 
Akciová spoločnosť bola založená rozhodnutím zakladateľa vo forme notárskej zápisnice zo dňa 29.9.1994 č. N 242/94, Nz 240/94 napísanej JUDr. Helenou Hrušovskou notárkou v Bratislave podľa zák.č. 513/91 Zb. na základe rozhodnutia MPSPNM č. 99 zo dňa 26.7. 1994 o privatizácii podniku Vagónka Poprad, štátny podnik so sídlom v Poprade zrušeného bez likvidácie. Stary spis: Sa 547
  (od: 29.11.1994)
Zmena stanov zo dňa 29. 11. 1996. Stary spis: Sa 547
  (od: 12.12.1996)
Zmena stanov schválená mimoriadnym valným zhromaždením dňa 23.9.1997.
  (od: 24.09.1997)
Zmena stanov schválená mimoriadným valným zhromaždením dňa 13.2.1997.
  (od: 26.09.1997)
Zmena stanov a.s. schválená mimoriadnym valným zhromaždením dňa 19.11.1997. Sídlom predstavenstva, dozornej rady a prezídia akciovej spoločnosti je Bratislava, Holekova 6, 811 04.
  (od: 26.11.1997)
Zmena stanov schválená mimoriadnym valným zhromaždením dňa 16.9.1999.
  (od: 13.10.1999)
Zmena stanov a.s. schválená valným zhromaždením konaným dňa 29.6.2000.
  (od: 15.08.2000)
Zmena stanov a.s. schválená mimoriadnym valným zhromaždením konaným dňa 10.4.2001.
  (od: 18.04.2001)
Zmena stanov a.s. schválená mimoriadnym valným zhromaždením konaným dňa 24.10.2001.
  (od: 30.10.2001)
Zmena stanov a.s., schválená mimoriadnym valným zhromaždením dňa 4.6.2002.
  (od: 12.06.2002)
Zmena stanov a.s., schválená valným zhromaždením dňa 19.12.2002.
  (od: 10.04.2003)
Zmena stanov a.s. schválená mimoriadnym valným zhromaždením dňa 25.8.2003. Zvýšenie základného imania z 1.267.258.000,-Sk na 1.351.258.000,-Sk zapísané v obchodnom registri 4.11.2003.
  (od: 04.11.2003)
Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: 
Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia
  (od: 30.12.2009)
Spoločnosť zaniknutá zlúčením, splynutím alebo rozdelením: 
VAGÓNKA, akciová spoločnosť Trebišov
kpt. Nálepku 2561/47
Trebišov 075 01
  (od: 30.12.2009)
Dátum aktualizácie údajov:  23.09.2021
Dátum výpisu:  24.09.2021

O obchodnom registri SR | Návod na používanie ORI | Naša adresa email
Vyhľadávanie podľa : obchodného mena | identifikačného čísla
sídla | spisovej značky | priezviska a mena osoby

Aktuálne zmeny | Oprava údajov štatutárov | Kontakty na registrové súdy
Formuláre na podávanie elektronických návrhov na zápis do OR
Zoznam osôb, ktoré môžu byť vymazané ( §768s OBZ)