Hlavná stránka

OBCHODNÝ REGISTER
NA INTERNETE


Microsoft
ditec
Hewlett-Packard

Výpis z Obchodného registra Mestského súdu Bratislava III
Tento výpis má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony !

Oddiel:  Dr Vložka číslo:  1/B

Obchodné meno: 
Poľnohospodárske družstvo Bratislava-Vinohrady
  (od: 05.12.1950)
Sídlo: 
Račianska 151
Bratislava
  (od: 05.12.1950)
IČO: 
00 190 292
  (od: 05.12.1950)
Deň zápisu: 
05.12.1950
  (od: 05.12.1950)
Právna forma: 
Družstvo
  (od: 05.12.1950)
Predmet podnikania (činnosti): 
poľnohospodárska výroba, vrátane nákupu a predaja poľnohospodárskych produktov na účely spracovania a ďalšieho predaja, výroba a predaj vína, nealkoholických nápojov, ovocných štiav a koncentrátov
  (od: 18.05.1993)
obchodná činnosť-nákup a predaj tovaru s výnimkou prípadov, keď je potrebné osobitné povolenie
  (od: 18.05.1993)
pohostinská činnosť
  (od: 18.05.1993)
poskytovanie prác a služieb občanom a členom družstva, ako aj iným subjektom strojmi a dopravnými prostriedkami
  (od: 18.05.1993)
opravy motorových vozidiel a poľnohospodárskych strojov
  (od: 18.05.1993)
výroba a predaj poľnohospodárskych a potravinárskych výrobkov
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
obchodná činnosť, do ktorej patrí poskytovanie služieb občanom cestou pohostinských zariadení a ubytovacích služieb, kde predáva vlastný vyrobený tovar, ako aj tovar nakúpený
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
predmetom inej hospodárskej činnosti je práca strojmi a dopravnými prostriedkami pre iné fyzické aj právnické subjekty
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
vykonáva zahranično-obchodnú činnosť, s výnimkou tovarov, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenie
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
vykonáva stolársku výrobu a predaj stolárskych výrobkov
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
vykonáva opravy a údržbu poľnohospodárskych strojov a automobilov
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
vykonáva maloobchodú činnosť s priemyselným tovarom
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
v súvislosti s predmetom činnosti vykonáva sprostredkovateľskú a poradenskú činnosť
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
Štatutárny orgán: 
predstavenstvo
  (od: 31.08.1993)
predstavenstvo
  (od: 18.05.1993 do: 30.08.1993)
predstavenstvo
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
Ján Drobný - Predseda predstavenstva
Mariánska 2
Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Ing. Imrich Kummer - Podpredseda predstavenstva
Pri Suchom mlyne 89
Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 04
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Ľubomír Krampl - Člen predstavenstva
Zvončekova 4
Bratislava - mestská časť Rača 831 06
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Ing. Peter Kummer - Člen predstavenstva
Savignonská 13
Bratislava - mestská časť Rača 831 52
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Helena Achsová - Člen predstavenstva
Nobelova 20
Bratislava - mestská časť Rača 831 53
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Helena Achsová - člen predstavenstva
Nový Záhon 9
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 03.05.2016)
Helena Achsová - člen predstavenstva
Nový Záhon 9
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 23.03.2012 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Pavel Antal - člen predstavenstva
Jesenského 18
Bernolákovo
  (od: 20.03.1997 do: 11.01.2001)
Pavol Antal - člen predstavenstva
Jesenského 18
Bernolákovo
  (od: 18.05.1993 do: 18.05.1993)
Pavol Antal - člen predstavenstva
Jesenského 18
Bratislava
  (od: 19.05.1993 do: 19.03.1997)
Elena Antalová
Jesenského 18
Bernolákovo 900 27
Vznik funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 26.04.2012)
Elena Antalová
Jesenského 18
Bernolákovo 900 27
Vznik funkcie: 20.03.2008 Skončenie funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 26.04.2012)
Karol Drobný - člen predstavenstva
Nový Záhon 8
Bratislava
  (od: 18.05.1993 do: 18.05.1993)
Ing. Milan Drobný - člen predstavenstva
Tehelná 21
Bratislava
  (od: 19.05.1993 do: 19.03.1997)
Ing. Milan Drobný - člen predstavenstva
Tehelná 21
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.01.2001)
Ing. Milan Drobný - podpredseda družstva
Tehelná 21
Bratislava
  (od: 12.01.2001 do: 11.11.2004)
Ing. Milan Drobný - podpredseda družstva
Tehelná 21
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Milan Drobný - podpredseda predstavenstva
Tehelná 21
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 12.03.2007)
Milan Drobný - podpredseda predstavenstva
Tehelná 21
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 15.12.2006
  (od: 13.03.2007 do: 12.03.2007)
Milan Drobný - predseda predstavenstva
Tehelná 21
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 15.12.2006
  (od: 13.03.2007 do: 03.05.2016)
Milan Drobný - predseda predstavenstva
Tehelná 21
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 15.12.2006 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Ing. Pavol Ďurišin - predseda
Sološnická 51
Bratislava
  (od: 19.05.1993 do: 19.03.1997)
Ing. Pavel Ďurišin - člen predstavenstva
Sološnícka 51
Bratislava 841 04
Vznik funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 03.05.2016)
Ing. Pavel Ďurišin - člen predstavenstva
Sološnícka 51
Bratislava 841 04
Vznik funkcie: 23.03.2012 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Andrej Eiben - člen predstavenstva
J. Hagaru 17
Bratislava
  (od: 12.01.2001 do: 11.11.2004)
Andrej Eiben - člen predstavenstva
J. Hagaru 17
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Andrej Eiben - člen predstavenstva
Jozefa Hagaru 17
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 24.04.2008)
Andrej Eiben - člen predstavenstva
Jozefa Hagaru 17
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 24.04.2008)
Ľudovít Fukna - člen predstavenstva
Na pasekách 16
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 12.03.2007)
Ľudovít Fukna - člen predstavenstva
Na pasekách 16
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 15.12.2006
  (od: 13.03.2007 do: 12.03.2007)
Ľudovít Fukna - podpredseda predstavenstva
Na pasekách 16
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 15.12.2006
  (od: 13.03.2007 do: 23.04.2010)
Ľudovít Fukna - podpredseda predstavenstva
Na pasekách 16
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 15.12.2006 Skončenie funkcie: 22.03.2010
  (od: 24.04.2010 do: 23.04.2010)
Ing. Valter Heck - člen predstavenstva
Karloveská 35
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.11.2004)
Ing. Valter Heck - člen predstavenstva
Karloveská 35
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Ing. Valter Heck - člen predstavenstva
L. Novomeského 35
Bratislava
  (od: 19.05.1993 do: 19.03.1997)
Valter Heck - člen predstavenstva
Karloveská 35
Bratislava 841 04
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 23.04.2010)
Ing. Valter Heck - podpredseda predstavenstva
Karloveská 412/35
Bratislava 841 05
Vznik funkcie: 22.03.2010
  (od: 24.04.2010 do: 03.05.2016)
Ing. Valter Heck - podpredseda predstavenstva
Karloveská 412/35
Bratislava 841 05
Vznik funkcie: 22.03.2010 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Ján Horváth - člen predstavenstva
Markova 5
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.01.2001)
Ján Hradečný - člen predstavenstva
Na Pasekách 8
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.01.2001)
Mária Husková - člen predstavenstva
Gessayová 45
Bratislava
  (od: 18.05.1993 do: 18.05.1993)
Ing. Vladimír Jelínek - člen predstavenstva
Rožňavská 21
Bratislava
  (od: 18.05.1993 do: 18.05.1993)
Petr Kočí - člen predstavenstva
Sch. Trnavského 22
Bratislava
  (od: 19.05.1993 do: 19.03.1997)
Peter Kostka
Tbilinská 25
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 03.05.2016)
Peter Kostka
Tbilinská 25
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 20.03.2008 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Alojz Maťuš - člen predstavenstva
Cyprichová 26
Bratislava
  (od: 18.05.1993 do: 18.05.1993)
Ing. Stanislav Moravčík - člen predstavenstva
Alstrova 143
Bratislava
  (od: 19.05.1993 do: 19.03.1997)
Štefan Nagy - člen predstavenstva
Nejedlého 19
Bratislava
  (od: 12.01.2001 do: 11.11.2004)
Štefan Nagy - člen predstavenstva
Nejedlého 19
Bratislava
Skončenie funkcie: 28.08.2001
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Štefan Nagy - podpredseda
Nejedlého 19
Bratislava
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
Rudolf Pohančeník - člen predstavenstva
Tranovského 13
Bratislava
  (od: 12.01.2001 do: 11.11.2004)
Rudolf Pohančeník - člen predstavenstva
Tranovského 13
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Rudolf Pohančeník - člen predstavenstva
Tranovského 13
Bratislava 841 02
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 03.05.2016)
Rudolf Pohančeník - člen predstavenstva
Tranovského 13
Bratislava 841 02
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Helena Polakovičová - člen predstavenstva
Kadnárová 17
Bratislava
  (od: 18.05.1993 do: 18.05.1993)
Helena Polakovičová - členka predstavenstva
Kadnárova 17
Bratislava
  (od: 12.01.2001 do: 11.11.2004)
Helena Polakovičová - členka predstavenstva
Kadnárova 17
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Ján Sečkár
Astrová 2
Bratislava 821 01
Vznik funkcie: 15.12.2006
  (od: 13.03.2007 do: 23.04.2010)
Ján Sečkár
Astrová 2
Bratislava 821 01
Vznik funkcie: 15.12.2006 Skončenie funkcie: 21.07.2009
  (od: 24.04.2010 do: 23.04.2010)
Helena Sobolová - člen predstavenstva
Haanova 33
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.11.2004)
Helena Sobolová - člen predstavenstva
Haanova 33
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Helena Sobolová - člen predstavenstva
Haanova 33
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 24.04.2008)
Helena Sobolová - člen predstavenstva
Haanova 33
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 24.04.2008)
Milan Šulc
Markova 13
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 13.05.2008)
Miroslav Šulc
Markova 13
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 20.03.2008
  (od: 14.05.2008 do: 26.04.2012)
Miroslav Šulc
Markova 13
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 20.03.2008 Skončenie funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 26.04.2012)
Ing. Ladislav Tajcnár - predseda
Matičná 42
Bratislava
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
Ing. Ladislav Tajcnár - predseda družstva
Matičná 42
Bratislava
  (od: 18.05.1993 do: 18.05.1993)
Ing. Ladislav Tajcnár - predseda predstavenstva
Matičná 617/42
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.11.2004)
Ing. Ladislav Tajcnár - predseda predstavenstva
Matičná 617/42
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Ladislav Tajcnár - predseda predstavenstva
Matičná 42
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 12.03.2007)
Ladislav Tajcnár - predseda predstavenstva
Matičná 42
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 25.01.2006
  (od: 13.03.2007 do: 12.03.2007)
Ing. Ján Tausberik - člen predstavenstva
kpt. Rašu 3147/21
Bratislava
  (od: 12.01.2001 do: 11.11.2004)
Ing. Ján Tausberik - člen predstavenstva
kpt. Rašu 3147/21
Bratislava
Skončenie funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 11.11.2004)
Mária Tkáčovová - člen predstavenstva
Žitná 4
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 24.04.2008)
Mária Tkáčovová - člen predstavenstva
Žitná 4
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 24.04.2008)
Imrich Vašina - člen predstavenstva
Banícka 4
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.01.2001)
Vojech Vizent - člen predstavenstva
Sološnická 59
Bratislava
  (od: 19.05.1993 do: 19.03.1997)
Pavol Vladár - podpredseda družstva
Žehrianska 4
Bratislava
  (od: 20.03.1997 do: 11.01.2001)
Ján Drobný - predseda predstavenstva
Nový záhon 8
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Ing. Imrich Kummer - podpredseda predstavenstva
Pri Suchom mlyne 89
Bratislava 811 04
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Ing. Ján Tausberik - člen predstavenstva
Mrázová 10
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Ing. Peter Kummer - člen predstavenstva
Savignonská 13
Bratislava 831 52
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Ing. Mária Tkačovová - člen predstavenstva
Žitná 4
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Ján Drobný - predseda predstavenstva
Nový záhon 8
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Ing. Imrich Kummer - podpredseda predstavenstva
Pri Suchom mlyne 89
Bratislava 811 04
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Ing. Ján Tausberik - člen predstavenstva
Mrázová 10
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Ing. Peter Kummer - člen predstavenstva
Savignonská 13
Bratislava 831 52
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Ing. Mária Tkačovová - člen predstavenstva
Žitná 4
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Konanie: 
Za predstavenstvo navonok koná predseda družstva a v jeho neprítomnosti podpredseda družstva. Ak sa na právny úkon predstavenstva vyžaduje písomná forma, je potrebný podpis predsedu alebo podpredsedu a aspoň dvoch ďalších členov predstavenstva.
  (od: 31.08.1993)
Za družstvo podpisuje predseda, v jeho neprítomnosti podpredseda.
  (od: 05.12.1950 do: 17.05.1993)
Kontrolná komisia: 
Ing. Richard Drobný
Píniová 18
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Milan Patrovič
Halášová 47
Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 03
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Ľudmila Kummerová
Podbrezovská 28/A
Bratislava - mestská časť Rača 831 06
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 22.04.2021)
Helena Achsová
Nový Záhon 9
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 26.04.2012)
Helena Achsová
Nový Záhon 9
Bratislava 831 05
Vznik funkcie: 20.03.2008 Skončenie funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 26.04.2012)
Ing. Pavel Ďurišin
Sološnícka 51
Bratislava 841 04
Vznik funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 26.04.2012)
Ing. Pavel Ďurišin
Sološnícka 51
Bratislava 841 04
Vznik funkcie: 20.03.2008 Skončenie funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 26.04.2012)
Pavol Hudek
Príka 11
Šenkvice 900 81
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 20.08.2009)
Pavol Hudek
Príka 11
Šenkvice 900 81
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 18.10.2008
  (od: 21.08.2009 do: 20.08.2009)
Ľubomír Krampl
Zvončeková 40
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 10.12.2010
  (od: 22.02.2011 do: 03.05.2016)
Ľubomír Krampl
Zvončeková 40
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 10.12.2010 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Róbert Máťuš
Hradištná 7
Svätý Jur 900 22
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 24.04.2008)
Róbert Máťuš
Hradištná 7
Svätý Jur 900 22
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 24.04.2008)
Anna Olekšáková
Na pasekách 10
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 21.02.2011)
Anna Olekšáková
Na pasekách 10
Bratislava 831 06
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 10.12.2010
  (od: 22.02.2011 do: 21.02.2011)
Milan Patrovič
Halašova 47
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 03.05.2016)
Milan Patrovič
Halašova 47
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 23.03.2012 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Rudolf Schenk
Halašova 36
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 27.03.2009
  (od: 21.08.2009 do: 21.02.2011)
Rudolf Schenk
Halašova 36
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 27.03.2009 Skončenie funkcie: 10.12.2010
  (od: 22.02.2011 do: 21.02.2011)
Miroslav Šulc
Markova 13
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 23.03.2012
  (od: 27.04.2012 do: 03.05.2016)
Miroslav Šulc
Markova 13
Bratislava 851 05
Vznik funkcie: 23.03.2012 Skončenie funkcie: 23.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 03.05.2016)
Emil Zajac
Gessayova 20
Bratislava 851 03
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 24.04.2008)
Emil Zajac
Gessayova 20
Bratislava 851 03
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 20.03.2008
  (od: 25.04.2008 do: 24.04.2008)
Mária Zdražilová
Lietavská 11
Bratislava 851 06
Vznik funkcie: 26.03.2004
  (od: 12.11.2004 do: 21.02.2011)
Mária Zdražilová
Lietavská 11
Bratislava 851 06
Vznik funkcie: 26.03.2004 Skončenie funkcie: 17.05.2010
  (od: 22.02.2011 do: 21.02.2011)
Ing. Richard Drobný
Píniová 18
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Ing. Richard Drobný
Píniová 18
Bratislava 821 07
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Zdenek David
Vyšhradská 9
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Milan Patrovič
Halášová 47
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 24.03.2016 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 22.04.2021 do: 21.04.2021)
Milan Patrovič
Halášová 47
Bratislava 831 03
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Zdenek David
Vyšhradská 9
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 24.03.2016
  (od: 04.05.2016 do: 21.04.2021)
Zapisované základné imanie: 
473 014 EUR
  (od: 21.08.2009)
14 250 000 Sk
  (od: 18.05.1993 do: 20.08.2009)
Základný členský vklad: 
1 660 EUR
  (od: 21.08.2009)
50 000 Sk
  (od: 18.05.1993 do: 20.08.2009)
Ďalšie právne skutočnosti: 
Družstvo sa zriadilo podľa § 5 ods. 2 a § 6 ods. 2 až 5 Zák. čís. 69/49 Zb. uznesením ÚNV - družstevným ref. odd. IX. v Bratislave z 5. decembra 1950. Toto družstvo vzniklo splynutím družstva "Jednotné roľnícke družstvo v Devíne" a "Vinorod", vinohradnícke výrobné družstvo s r.o. v Bratislave, ktorých všetky práva a záväzky prešli bez likvidácie na "Jednotné roľnícke družstvo v Bratislave I." s účinnosťou od 5. decembra 1950. Členskou schôdzou konanou dňa 8.3.1991 boli v zmysle Zákona č. 162/1990 Zb. o poľnohospodárskom družstevníctve prijaté nové stanovy družstva. Stanovy boli v zmysle § 765 ods. 2 Zák. č. 513/91 Zb. prispôsobené Obchodnému zákonníku a zmena Stanov bola prijatá na členskej schôdzi konanej 2.2.1993.
  (od: 31.08.1993)
Zápisnica z členskej schôdze dňa 29.3.1996.
  (od: 20.03.1997)
Zápisnica z členskej schôdze zo dňa 24.3.2000.
  (od: 12.01.2001)
Členskou schôdzou družstva, ktorá sa uskutočnila dňa 06.12.2002 bola schválená zmena stanov družstva v súlade so zákonom č. 500/2001 Z.z..
  (od: 18.11.2003)
Zápisnica z členskej schôdze zo dňa 15.12.2006.
  (od: 13.03.2007)
Zápisnica z členskej schôdze zo dňa 27.03.2009.
  (od: 21.08.2009)
Zápisnica z členskej schôdze konanej dňa 22.03.2010.
  (od: 24.04.2010)
Uznesenie zo dňa 10.12.2010
  (od: 22.02.2011)
Zápisnica z členskej schôdze zo dňa 23.03.2012.
  (od: 27.04.2012)
Zápisnica z členskej schôdze zo dňa 23.03.2016.
  (od: 04.05.2016)
Členskou schôdzou konanou dňa 8.3.1991 boli v zmysle Zákona č. 162/1990 Zb. o poľnohospodárskom družstevníctve prijaté nové stanovy družstva.
  (od: 05.12.1950 do: 30.08.1993)
Dátum aktualizácie údajov:  29.02.2024
Dátum výpisu:  04.03.2024

Aktuálne zmeny | Elektronické služby Obchodného registra

Vyhľadávanie podľa : obchodného mena | identifikačného čísla
sídla | spisovej značky | priezviska a mena osoby

O obchodnom registri SR | Návod na používanie ORI | Kontakty na registrové súdy
Legislatívne zmeny v obchodnom registri | Formuláre na podávanie elektronických návrhov na zápis do OR