Hlavná stránka

OBCHODNÝ REGISTER
NA INTERNETE


Microsoft
ditec
Hewlett-Packard

Výpis z Obchodného registra Okresného súdu Prešov
Tento výpis má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony !

Oddiel:  Dr Vložka číslo:  220/P

Obchodné meno: 
Okresné stavebné bytové družstvo Stará Ľubovňa
  (od: 21.06.1993)
Sídlo: 
Okružná 15
Stará Ľubovňa 064 01
  (od: 20.06.2000)
Stará Ľubovňa
  (od: 21.06.1993 do: 19.06.2000)
IČO: 
31 673 821
  (od: 21.06.1993)
Deň zápisu: 
21.06.1993
  (od: 21.06.1993)
Právna forma: 
Družstvo
  (od: 21.06.1993)
Predmet činnosti: 
nákup a predaj železiarskeho tovaru
  (od: 10.07.1993)
nákup a predaj stavebného materiálu
  (od: 10.07.1993)
nákup a predaj inštalačného materiálu
  (od: 10.07.1993)
nákup a predaj vykurovacích zariadení
  (od: 10.07.1993)
vykonávanie bytových a občianskych stavieb
  (od: 10.07.1993)
maliarstvo
  (od: 10.07.1993)
zváračske práce
  (od: 10.07.1993)
sklenárstvo
  (od: 10.07.1993)
zámočníctvo
  (od: 10.07.1993)
stolárstvo
  (od: 10.07.1993)
vodoištalatérstvo
  (od: 10.07.1993)
natieračske práce
  (od: 10.07.1993)
prenájom bytov, garáží a ateliérov vo vlastníctve družstva svojim členom a zabezpečovanie plnení, poskytovanie ktorých je spojené s ich užívaním
  (od: 18.12.2001)
správa, prevádzka a údržba bytových domov, bytov, garáži a ateliérov vo vlastníctve družstva
  (od: 18.12.2001)
správa, prevádzka a údržba bytov, garáží a ateliérov vo vlastníctve fyzických osôb, ktoré nadobudli podľa osobitných predpisov, spoločných častí a spoločných zariadení domu a zabezpečovanie plnení poskytovanie ktorých je spojené s ich užívaním
  (od: 18.12.2001)
zabezpečovanie výstavby bytov a nebytových priestorov vrátane bytov a nebytových priestorov získaných nadstavbou, vstavbou, prístavbou a bytov získaných predstavbou nebytových priestorov do vlastníctva družstva
  (od: 18.12.2001)
prenájom nehnuteľností - nebytových priestorov
  (od: 18.12.2001)
inžinierska činnosť
  (od: 18.12.2001)
správa nehnuteľností vo vlastníctve právnických alebo fyzických osôb na základe honoráru
  (od: 18.12.2001)
v celom rozsahu
  (od: 21.06.1993 do: 09.07.1993)
Štatutárny orgán: 
predstavenstvo
  (od: 10.07.1993)
predstavenstvo
  (od: 21.06.1993 do: 09.07.1993)
Mgr. Anton Tomko - predseda predstavenstva
Okružná 846/12
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Mgr. Lucia Gondeková - podpredseda predstavenstva
492
Nová Ľubovňa 065 11
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Ing. Mária Ždiňaková - člen
Levočská 364/30
Stará Ľubovňa 065 11
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Helena Čandová - člen
Duklianskych hrdinov 1513/32
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Magdaléna Kičurová - člen
Mierová 1093/36
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Ing. Andrej Poremba - člen
Okružná 882/60
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Mgr. Monika Stesňáková - člen
Mierová 1092/30
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Miroslav Iľkovič - člen
Za vodou 1084/6
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Marta Simoníková - člen
Sládkovičova 378/8
Podolínec 065 03
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
- v celom rozsahu
  (od: 21.06.1993 do: 09.07.1993)
Ing. Miroslav Bartko - člen; od 29.1.2001
Za vodou 12
Stará Ľubovňa
Skončenie funkcie: 27.05.2002
  (od: 16.01.2002 do: 04.11.2002)
Helena Čandová - podpredseda
Mierová 14
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Helena Čandová - podpredseda
Duklianskych hrdinov 32/1513
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.04.1987
  (od: 19.08.2005 do: 21.06.2017)
Helena Čandová - podpredseda
Mierová 18
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 18.08.2005)
Mária Čarnotová - člen
Letná 20
Stará Ľubovňa
  (od: 20.06.2000 do: 18.08.2005)
Mária Čarnotová - člen
Letná 20
Stará Ľubovňa
Skončenie funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 18.08.2005)
Ing. Ján Danko - člen
Letná 20/1075
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 21.06.2017)
Ferdinand Dobál - člen
Letná 21
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Ing. Štefánia Fečková - člen
Mierová 46
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Ing. Štefánia Fečková - člen
Mierová 46
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 19.06.2000)
Miloš Hurtoš - člen
Mierová 66
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Miloš Hurtoš - člen
Mierová 66
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 19.06.2000)
Miloš Hurtoš - člen
Mierová 66/1099
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 25.06.2009)
Miloš Hurtoš - člen
Mierová 66/1099
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005 Skončenie funkcie: 20.05.2009
  (od: 26.06.2009 do: 25.06.2009)
Miroslav Ilkovič - člen
Za vodou 6
Stará Ľubovňa
Vznik funkcie: 27.05.2002
  (od: 05.11.2002 do: 18.08.2005)
Miroslav Ilkovič - člen
Za vodou 6/1084
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 27.05.2002
  (od: 19.08.2005 do: 21.06.2017)
Ing. Mikuláš Jura - člen
Mierová 44/1094
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 08.07.2014)
Ing. Mikuláš Jura - člen
Mierová 44/1094
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005 Skončenie funkcie: 28.05.2014
  (od: 09.07.2014 do: 08.07.2014)
Ing. Vasiľ Kaščák - člen
Okružná 64
Stará Ľubovňa
Skončenie funkcie: 29.04.2002
  (od: 20.06.2000 do: 04.11.2002)
Ing. Milan Malast - člen
Za vodou 10
Stará Ľubovňa
  (od: 20.06.2000 do: 15.01.2002)
Ing. Jozef Maník - člen
Za vodou 10
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 19.06.2000)
Ing. Darina Masaryková - člen
Mierova 86
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 19.06.2000)
Ing. Darina Masaryková - člen
Mierová 86
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Ľuboš Mati - člen
Mierova 32
Stará Ľubovňa
  (od: 20.06.2000 do: 18.08.2005)
Ľuboš Mati - člen
Mierova 32
Stará Ľubovňa
Skončenie funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 18.08.2005)
Ing. Jozef Olejár - člen
Mierova 32
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 19.06.2000)
Ing. Viliam Oravec - člen
Mierová 19
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Ing. Viliam Oravec - člen
Mierová 19
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 19.06.2000)
Peter Plavčan - člen
Mierova 46
Stará Ľubovňa
  (od: 20.06.2000 do: 18.08.2005)
Peter Plavčan - člen
Mierova 46
Stará Ľubovňa
Skončenie funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 18.08.2005)
Ing. Andrej Poremba - člen
Okružná 60
Stará Ľubovňa
Vznik funkcie: 29.04.2002
  (od: 05.11.2002 do: 18.08.2005)
Ing. Andrej Poremba - člen
Okružná 60/882
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 29.04.2002
  (od: 19.08.2005 do: 21.06.2017)
Marta Simoniková - člen
Sládkovičova 8
Podolinec
  (od: 22.05.1997 do: 19.06.2000)
Marta Simoníková - člen
Sládkovičova 8/378
Podolínec 065 03
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 21.06.2017)
Mgr. Monika Stesňáková - člen
Mierová 30/1092
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.05.2014
  (od: 09.07.2014 do: 21.06.2017)
Peter Šebest - člen
Bernolákova 16
Podolínec
  (od: 20.06.2000 do: 18.08.2005)
Peter Šebest - člen
Bernolákova 16
Podolínec
Skončenie funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 18.08.2005)
Ing. Ján Štupák - člen
Mierová 1089/18
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 20.05.2009
  (od: 26.06.2009 do: 21.06.2017)
Ján Švedlár - člen
Tehelná 10
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Mgr. Anton Tomko - člen
Okružná 12
Stará Ľubovňa
  (od: 20.06.2000 do: 18.08.2005)
Mgr. Anton Tomko - člen
Okružná 12/846
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 25.05.2000
  (od: 19.08.2005 do: 21.06.2017)
Ján Vaxmonský - člen
338
Podolinec
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Ing. Mária Ždiňáková - predseda
Levočská 30
Stará Ľubovňa
  (od: 10.07.1993 do: 21.05.1997)
Ing. Mária Ždiňáková - predseda
Levočská 30
Stará Ľubovňa
  (od: 22.05.1997 do: 18.08.2005)
Ing. Mária Ždiňáková - predseda
Levočská 30/364
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 26.03.1992
  (od: 19.08.2005 do: 21.06.2017)
Ing. Mária Ždiňaková - predseda
Levočská 30/364
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 26.03.1992 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Helena Čandová - podpredseda
Duklianskych hrdinov 32/1513
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.04.1987 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Mgr. Anton Tomko - člen
Okružná 12/846
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 25.05.2000 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Ing. Andrej Poremba - člen
Okružná 60/882
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 29.04.2002 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Miroslav Iľkovič - člen
Za vodou 6/1084
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 27.05.2002 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Ing. Ján Danko - člen
Letná 20/1075
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Marta Simoníková - člen
Sládkovičova 8/378
Podolínec 065 03
Vznik funkcie: 19.05.2005 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Ing. Ján Štupák - člen
Mierová 1089/18
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 20.05.2009 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Mgr. Monika Stesňáková - člen
Mierová 30/1092
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.05.2014 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Ing. Mária Ždiňaková - predseda
Levočská 30/364
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 26.03.1992
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Helena Čandová - podpredseda
Duklianskych hrdinov 32/1513
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.04.1987
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Mgr. Anton Tomko - člen
Okružná 12/846
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 25.05.2000
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Ing. Ján Štupák - člen
Mierová 1089/18
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 20.05.2009
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Ing. Ján Danko - člen
Letná 20/1075
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Ing. Andrej Poremba - člen
Okružná 60/882
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 29.04.2002
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Mgr. Monika Stesňáková - člen
Mierová 30/1092
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.05.2014
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Miroslav Iľkovič - člen
Za vodou 6/1084
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 27.05.2002
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Marta Simoníková - člen
Sládkovičova 8/378
Podolínec 065 03
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 22.06.2017 do: 04.09.2020)
Konanie: 
Za družstvo koná navonok predseda, v jeho neprítomnosti podpredseda alebo iný člen predstavenstva. Listiny o právnych úkonoch, kde je predpísaná písomná forma, podpisuje predseda alebo podpredseda a ďalší jeden člen predstavenstva.
  (od: 10.07.1993)
- v celom rozsahu
  (od: 21.06.1993 do: 09.07.1993)
Kontrolná komisia: 
Ing. Mária Kardošová
Mierová 1092/30
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Tatiana Budajová
Okružná 846/12
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Margita Konkoľová
Sládkovičova 378/7
Podolínec 065 03
Vznik funkcie: 10.06.2020
  (od: 05.09.2020)
Štefan Barlík
Za vodou 1253/11
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 20.05.2009
  (od: 26.06.2009 do: 08.07.2014)
Štefan Barlík
Za vodou 1253/11
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 20.05.2009 Skončenie funkcie: 28.05.2014
  (od: 09.07.2014 do: 08.07.2014)
Jozef Novák
Okružná 15/839
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.04.1987
  (od: 19.08.2005 do: 25.06.2009)
Jozef Novák
Okružná 15/839
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.04.1987 Skončenie funkcie: 20.05.2009
  (od: 26.06.2009 do: 25.06.2009)
Jana Ryšavá
Za Vodou 4/1362
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 25.06.2009)
Jana Ryšavá
Za Vodou 4/1362
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005 Skončenie funkcie: 20.05.2009
  (od: 26.06.2009 do: 25.06.2009)
Margita Konkoľová
Sládkovičova 7/378
Podolínec 065 03
Vznik funkcie: 25.05.2000 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Ing. Jozef Krivoňák
Mierová 66/1099
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Anna Figulová
Mierová 86/1102
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Gabriel Landor
Okružná 846/10
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 20.05.2009 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Dušan Schlachta
Za vodou 4/1362
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.05.2014 Skončenie funkcie: 28.05.2019
  (od: 05.09.2020 do: 04.09.2020)
Margita Konkoľová
Sládkovičova 7/378
Podolínec 065 03
Vznik funkcie: 25.05.2000
  (od: 19.08.2005 do: 04.09.2020)
Ing. Jozef Krivoňák
Mierová 66/1099
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 04.09.2020)
Gabriel Landor
Okružná 846/10
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 20.05.2009
  (od: 26.06.2009 do: 04.09.2020)
Dušan Schlachta
Za vodou 4/1362
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 28.05.2014
  (od: 09.07.2014 do: 04.09.2020)
Anna Figulová
Mierová 86/1102
Stará Ľubovňa 064 01
Vznik funkcie: 19.05.2005
  (od: 19.08.2005 do: 04.09.2020)
Zapisované základné imanie: 
1 660 EUR
  (od: 16.06.2009)
50 000 Sk
  (od: 18.12.2001 do: 15.06.2009)
78 900 Sk
  (od: 10.07.1993 do: 17.12.2001)
Základný členský vklad: 
2 EUR
  (od: 16.06.2009)
50 Sk
  (od: 10.07.1993 do: 15.06.2009)
Ďalšie právne skutočnosti: 
Družstvo sa zakladá na stanovách prijatých na členskej schôdzi družstva dňa 4.12.1975, schválených SZBD v Bratislave dňa 2.12.1975. Stary spis: Dr 933
  (od: 21.06.1993)
Zmeny v zápise boli vykonané na základe zmien stanov schválených dňa 20.11.1992 podľa zák. č. 42/92 Zb. a ust. § 765 zák. č. 513/1991 Zb. Stary spis: Dr 933
  (od: 10.07.1993)
Zmena stanov družstva, schválená zhromaždením delegátov dňa 25.5.2000.
  (od: 20.06.2000)
Zmena stanov družstva, schválená zhromaždením delegátov dňa 17.5.2001.
  (od: 18.12.2001)
Zmena stanov družstva, schválená náhradným zhromaždením delegátov dňa 15.5.2002.
  (od: 05.11.2002)
Dátum aktualizácie údajov:  16.09.2021
Dátum výpisu:  18.09.2021

O obchodnom registri SR | Návod na používanie ORI | Naša adresa email
Vyhľadávanie podľa : obchodného mena | identifikačného čísla
sídla | spisovej značky | priezviska a mena osoby

Aktuálne zmeny | Oprava údajov štatutárov | Kontakty na registrové súdy
Formuláre na podávanie elektronických návrhov na zápis do OR
Zoznam osôb, ktoré môžu byť vymazané ( §768s OBZ)